Laptop Battery
G069H Laptop 6 Cell Battery Dell Vostro 1014 1015 1088 A840 A860 Series Type : G069H F287H 0F286H 312-0818
- Battery Type: 6-Cell Li-ion
- VOLT: 10.8V Or 11.1V
- CAPACITY: 4400mAh
- No memory effect.
- New Highest Quality
- Fully New OEM Battery
What’s in the box?
1 x Laptop Battery
₨ 3,990 ₨ 5,330
Vostro A840 1014 1015 1088 A860A840 A860
| Weight | 0.50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Color | Black |
| Brand | Dell |
| Model | Vostro A840 1014 1015 1088 A860A840 A860 |
| Battery Type | 6 Cell Li-ion |
| VOLT | 10.8V Or 11.1V |
| CAPACITY | 4400mAh |









There are no reviews yet.