Laptop Battery
J70W7 Laptop 9 Cell Battery for Dell XPS 14 15 17 3D L401x L501x L502x L701x L702x Series Type : 312-1123 312-1127 J70W7 JWPHF R795X WHXY3
Availability:
98 in stock
- Battery Type: 9-Cell Li-ion
- VOLT: 10.8V Or 11.1V
- CAPACITY: 6600mAh
- No memory effect
- New Highest Quality
- Fully New OEM Battery
What’s in the box?
1 x Laptop Battery
₨ 4,990 ₨ 5,320
98 in stock
XPS 14 15 17 3D L401x L501x L502x L701x L702x
| Weight | 0.50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Color | Black |
| Brand | DELL |
| Model | XPS 14 15 17 3D L401x L501x L502x L701x L702x |
| Battery Type | 9 Cell Li-ion |
| VOLT | 10.8V Or 11.1V |
| CAPACITY | 6600mAh |









There are no reviews yet.