Compatible Part Numbers:
02XRG7
079N07
2XRG7
312-0251
79N07
BLA010632
D75H
P07T
P07T001
P07T002
98 in stock
1 x Laptop Battery
₨ 3,890 ₨ 5,320
98 in stock
| Weight | 0.50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Color | Black |
| Brand | DELL |
| Model | Inspiron 1120 1121 M101 M101Z Series |
| Battery Type | 6 Cell Li-ion |
| VOLT | 10.8V Or 11.1V |
| CAPACITY | 4400mAh |
Select at least 2 products
to compare
There are no reviews yet.