Compatible Part Number:
BPS9,
VGP-BPL9,
VGP-BPS9,
VGP-BPS9/B,
VGP-BPS9/S,
VGP-BPS9A,
VGP-BPS9A/B,
Fits Following Models:
100 in stock
1 x Laptop Battery
₨ 6,120 ₨ 6,990
100 in stock
| Weight | 0.50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Color | Black |
| Brand | Sony |
| Model | VGN-AR VGN-NR VGN-SZ VGN-CR BPS9 VGP-BPL9 VGP-BPS9 |
| Battery Type | 6 Cell Li-ion |
| VOLT | 10.8V Or 11.1V |
| CAPACITY | 4400mAh |
Select at least 2 products
to compare
There are no reviews yet.