Laptop Battery
00HW022 OOHW023 New Laptop Battery 3 cell For Lenovo ThinkPad T470s Series P/N : SB10F46474
- Battery Type: 3-Cell Li-ion
- VOLT:Â 11.4V
- CAPACITY: 2200mAh 23Wh
- No memory effect.
- New Highest Quality
- Fully New OEM Battery
What’s in the box?
1 x Laptop Battery
₨ 8,120 ₨ 8,760
Thinkpad t460s t470s
| Weight | 0.50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Color | Black |
| Brand | Lenovo |
| Model | T460S T470S |
| Battery Type | 3 Cell Li-ion |
| VOLT | Â 11.4V |
| CAPACITY | 2200mAh |









There are no reviews yet.