Compatible Adapter P/N.:
PXW1931N
ADP-60ZH in
FMV-AC327
FMV-AC320A
CP443402-01
CP500570-01
CP281868-01
CP281868-03
100 in stock
1 x Laptop Charger 1 x Power Cable
₨ 1,975 ₨ 2,340
100 in stock
| Weight | 0.50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Color | Black |
| Brand | Fujistu |
| Model | |
| Input Voltage Range | AC 100V-240V, 50-60Hz ~1.5A (worldwide use) |
| Output | DC 19VÂ 3.16A |
| Power | 60W |
| DC Connector Size | 5.5mm*2.5mm |
Select at least 2 products
to compare
There are no reviews yet.