- Haier Laptop
- Voltage: 12V
- Free Power Cable
- FIT WITH: Tablet+ laptop(detachable) haire Laptop
- Work with Haier Y11C PM Laptop i5 5th Generation (Laptop + Table
- t)Work with Haier Touch & Type
- Work with Haier Both work as tablet & laptop
- Work with HaierHaier Y11C Laptop
- NOT FIT WITH Y11B
Laptop Charger
Y11C Haier Scheme Laptop Or With Tablet ) Charger 12V With Power Cord
Availability:
87 in stock
- Condition: Brand New! Tested in 100% working.
- Input Voltage Range: AC 100V-240V, 50-60Hz ~1.5A (worldwide use)
- Output: DC 12V 3A
- Power: 36W
- DC Connector Size: 3.0mm x 1.0mm
What’s in the box?
1x Laptop Charger
1x Power Cable
₨ 1,380 ₨ 1,650
87 in stock
| Weight | 0.50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand | Haier |
| Model | Y11C Haier |
| Input Voltage Range | AC 100V-240V, 50-60Hz ~1.5A (worldwide use) |
| Output | DC 12V 3.A |
| Power | 36W |
| DC Connector Size | 3.0mm x 1.0mm |









There are no reviews yet.